71. Na tržišti
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 61 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč