71. Starý muž
vpravo dole GK, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 65 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč