72. Asijská horská krajina
dvě kresby, signováno razítkem vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 10,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 32 x 44 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč