72. Chalupa v horách Ruský autor
signováno vpravo dole tužkou azbukou nečitelně, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 51 x 70 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 12.08.2020 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč