72. Lesní cesta
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 62 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč