72. Návrh výzdoby
pravděpodobně návrh interiérové výzdoby neurčeného autora
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 59,5 cm
Konec dražby: 11.06.2018 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč