73. Abstraktní akty
signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 47,5 cm, výška: 61 cm, rámování: 66 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč