73. Mužské Torzo
Nesignováno, paspartováno
Šířka: 20 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 14:40:38 |
1 Kč | 27.3.2021 18:56:22 |