Na můstku

Rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 21 cm, rámování: 36 x 41 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč