73. Osamělý strom
nesignováno, rám silně poškozen
Technika: olej na překližce
Šířka: 35 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.10.2019 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč