Pražské mosty
Signováno vpravo dole, volně v paspartě.
Technika: akvarel
Šířka: 58,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 62 x 77,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.09.2023 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč