73. V přístavu
signováno monogramem vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč