74. Akt ženy
Zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 18. století?
Šířka: 16 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 33,5 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč