74. Domky
zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč