74. Na návsi
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 71 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.09.2019 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč