74. Zorané pole
signatura nenalezena
Technika: olej na plátně
Šířka: 20,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 23,5 x 28,5 cm
Konec dražby: 05.03.2019 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč