Abstrakce
nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38,5 cm, výška: 55 cm, rámování: plátno natažené na rámu
Konec dražby: 13.09.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč