Meditace

Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: akvarel
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč