75. Mikuláš
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 49,5 x 37,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč