75. Vesnice v zimě
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 32 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 53,5 x 42
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč