75. Vrány na břízách
Technika: olej na sololitu
Šířka: 69,5 cm, výška: 60,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč