Pohled do údolí Vysočiny

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 59 x 76 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč