76. Pohled do údolí Vysočiny
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 59 x 76 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč