76. Stavení u vody
Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč