76. Ženy v lázních
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1922
Šířka: 49,5 cm, výška: 33 cm, rámování: paspartováno, 50 x 66 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:50 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 14:41:11 |
1 Kč | 29.3.2021 11:43:02 |