77. Krajina u řeky
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 18 cm, rámování: 31 x 51 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč