77. Mokřady za vesnicí
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 80 x 93 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč