77. Pohled do krajiny
monogramováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 67 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč