77. Skalnatá krajina - Haushoferova škola
19. století, nově rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 29 x 39 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč