77. Zimní Vysočina
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 43 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč