78. Akty
Datace: 1980
datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 34 x 27 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč