78. Dívka v závoji
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixována na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 52 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč