78. F. Houška - Mořský Příboj
Signováno a datováno vpravo dole, zvlněný kartón, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 79 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 66 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 01.03.2021 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč