78. Poutník v romantické krajině
Monogramováno vpravo dole, rámováno v řezaném rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 64 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 59 x 73 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč