78. Vesnice
rámováno, signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 50,5 x 59
Konec dražby: 13.03.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč