78. Vesnička
Rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 50 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč