78. Zima v Kozlově
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1933
Šířka: 25 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 32 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč