79. Abstraktní krajina
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 13 cm, rámování: 16 x 45
Konec dražby: 15.03.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč