79. Portrét chlapce
signatura nenalezena
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 41
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč