Strom u mostu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 73 cm, rámování: 81 x 88
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč