79. V lese
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 30 x 23 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:52 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 12.5.2021 23:48:11 |
1 Kč | 12.4.2021 21:07:45 |