79. V zátoce
Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 33 x 40 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč