79. Vydra - Podzimní příroda
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 36,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 68,5 x 47,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč