8. Akt ženy s opičkou

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 52 cm, výška: 62 cm, rámování: 88 x 72 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:07 SEČ

Zbývá: 4d 6h 41m 22s

Vyvolávací cena: 2 600 Kč