Hon na lišku
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 54,5 cm, rámování: 78 x 97
Stav: restaurováno
Konec dražby: 13.09.2023 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč