8. Jezdci

nesignováno, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 45,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 54,5 62,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 15.03.2021 20:14 SEČ

Zbývá: 9d 20h 45m 14s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč