8. Muž s dýmkou

signováno vpravo dole, původní blondel zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 19 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36 x 31 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:19 SELČ

Zbývá: 6d 16h 18m 52s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč