Muž s vousy z profilu

signováno nečitelně vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 38 cm

Konec dražby: 23.05.2022 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč