8. Na jezeře

nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 66,5 x 82 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:03 SELČ

Zbývá: 1d 13h 50m 12s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč