8. Nocturno II.

Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 24,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 27 x 36 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:04 SELČ

Zbývá: 22d 22h 13m 12s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč