8. Nocturno II.
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 24,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 27 x 36 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč