8. Osvícení Havrani

Orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 60 x 70 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:04 SEČ

Zbývá: 8d 9h 23m 34s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč